پارس دکور

رنگ فیروزه ای و لطافت در دکوراسیون آپارتمانی

نویسنده : admin
یکی از جنبه های چالش برانگیز طراحی یک آپارتمان، دوراندیشی و تطابق با سبک زندگی ساکنین و در نظرگرفتن گزینه های در دسترس و محدودیت های موجود در طراحی است. رویکرد متفاوت و خلاقانه طراح هم از نظر عملکردی و هم زیبایی شناسی می تواند فضایی قابل تامل و هنرمندانه خلق کند.

یکی از جنبه های چالش برانگیز طراحی یک آپارتمان ، دوراندیشی و تطابق با سبک زندگی ساکنین و در نظرگرفتن گزینه های در دسترس و محدودیت های موجود در طراحی استرویکرد متفاوت و خلاقانه طراح هم از نظر عملکردی و هم زیبایی شناسی می تواند فضایی قابل تامل و هنرمندانه خلق کند. این آپارتمان منحصر به فرد با تم رنگی فیروزه ای ملایم و با ترکیبی از ایده های خلاقانه،فضایی با تم بهاری، شادی بخش و پر از لطافت ایجاد کرده است.
اتاق نشیمن توسط بلوک های شیشه ای شفافی از فضای غذاخوری و آشپزخانه مجزا شده است که عناصر شیشه ای نقش فوق العاده ای در این طراحی را بازی می کنند و در واقع درحکم مرزهای بین فضاهای عملکردی هستند.
همینطور در جلوی بلوک های شیشه ای مبل راحتی بزرگی برای استراحت و تماشای تلویزیون قرار دارد و با طراحی هوشمندانه دیواری که تلویزیون روی آن قرار دارد در واقع مانند مرزی فضای خواب و تخت خواب را از نشیمن جدا کرده وفضایی خصوصی و خارج از دید برای ساکنین ایجاد کرده است. به جای پنهان کردن تخت خواب و قرارگیری در کنج فضا ، حجم مرکزی از فضای زندگی به تخت خواب اختصاص داده شده است.
استفاده از بلوک های شیشه ای و سطوح سفید ، سنگینی دیوار آجری را متعادل ساخته و سه چراغ های آویز آشپزخانه ساده احساسی از فضا و سبک معاصر را به فضا القا می کند. ترکیب رنگ های ملایم و فیروزه ای آرامش بخش در همه فضاها و در مبلمان به چشم خورده و لطافت و احساسی دلنشین در این آپارتمان ایجاد کرده است.

مقالات مرتبط
    مقاله مرتبط با این موضوع موجود نمیباشد
logo