ARTICLE LIST


Tarhe Novin

مقالات

 • مهم ترین قوانین طراحی دکوراسیون

  مهم ترین قوانین طراحی دکوراسیون

  یکی از قوانین طراحی دکوراسیون داخلی این است که پرده هایی تا رو زمین آمده اند بهتر هستند اگر پرده های کوتاه در دکوراسیون منزل تان استفاده میکنید، باید آنها را با پرده های بلند جایگزین کنید زیرا اینطوری دکوراسیون منزل تان زیباتر خواهد شد.

 • ایده های ناب برای طراحی حمام دستشویی کوچک

  ایده های ناب برای طراحی حمام دستشویی کوچک

  به نظر میرسد طراحی یک سرویس بهداشتی کوچک، دشوار باشد. در واقع زیبا سازی چنین فضاهایی چالشی است که مستلزم طراحی هوشمندانه می باشد. ایجاد فضای گرم و راحت و کارامد در حمام چیزیست که بسیاری از افرادی که صاحب خانه های کوچک هستند، به آن نیاز دارند.

 • دیوارهای خانه را رنگ کنیم یا کاغذ دیواری؟

  دیوارهای خانه را رنگ کنیم یا کاغذ دیواری؟

  انتخاب رنگ یا کاغذ دیواری برای دیوارهای خانه به نظر معضلی حل نشدنی است. گاهی وقت ها واقعا انتخاب بین این دو سخت می شود زیرا هر کدام مزایا و معایبی دارند که انتخاب را محدود می کنند ولی شاید دانستن چند نکته درباره آن ها به شما کمک کند انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.

 • رنگ فیروزه ای و لطافت در دکوراسیون آپارتمانی

  رنگ فیروزه ای و لطافت در دکوراسیون آپارتمانی

  یکی از جنبه های چالش برانگیز طراحی یک آپارتمان، دوراندیشی و تطابق با سبک زندگی ساکنین و در نظرگرفتن گزینه های در دسترس و محدودیت های موجود در طراحی است. رویکرد متفاوت و خلاقانه طراح هم از نظر عملکردی و هم زیبایی شناسی می تواند فضایی قابل تامل و هنرمندانه خلق کند.

 • جایگاه آکواریوم در معماری داخلی

  جایگاه آکواریوم در معماری داخلی

  وجود آشفتگی در زندگی شهری و صنعتی امروز ضرورت ایجاد آرامش را دو چندان می کند ، برای دستیابی به این مهم روشهای متعددی در پیش روی ما قرار دارد و تنها با باز کردن چشم سومی می توان بر این مقوله تسلط یافت . یکی از روشهای رسیدن به آرامش دسترسی به محیط طبیعی است ، متاسفانه امروزه با گسترش زندگی آپارتمانی ر

 •  آشنایی با دکوراسیون مدرن

  آشنایی با دکوراسیون مدرن

  "هرچه کمتر بهتر". این شعار دکوراسیون مدرن است. در دکوراسیون مدرن هر چه مبلمان کمتر باشد، جلوه بیشتری دارد.

 •  ۹مورد برای دکوراسیون جدید خانه

  ۹مورد برای دکوراسیون جدید خانه

  لوسترها و لامپ ها جزو وسایلی هستند که خیلی زود بر بیننده آشکار می کنند که سبک چیدمان خانه تان قدیمی است یا جدید، اگر به دنبال چند ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی برای تغییر دادن خانه تان هستید، این ۹ مورد می تواند کمکتان کند.

 • نور پردازی در آشپزخانه

  نور پردازی در آشپزخانه

  آشپزخانه های امروزی با ردیفی از کابینت ها، اجاق گاز و یخچال جاسازی شده به موازات و در کنار دیوارهای آشپزخانه نیازمند شیوه دیگری از نورپردازی هستند.

 • تاثیر فنگ شویی در دکوراسیون

  تاثیر فنگ شویی در دکوراسیون

  اگر ما قبول کنیم که طبق تعریف فیزیک کوانتوم هر چیزی در جهان شکلی از انرژی با فرکانسهای گوناگون است که برخی را می توانیم ببینیم و برخی را نه. پس در آن صورت قبول خواهیم کرد که بعضی از این انرژی هایی که ما نمی بینیم مانند شی نادیدنی در اطراف ما و خانه های ما در حال حرکت می باشند. در فنگ شویی به این انر

 • همه چیز درباره کابینت آشپزخانه

  همه چیز درباره کابینت آشپزخانه

  کابینت آشپزخانه رف، طاقچه، طبقات چوبی و سنگی از دیر باز درهمه مکانها نمود داشته است. همیشه یرای نگهداری وسایل و گذاشتن اشیای تزئینی لزوم این بخش در همه مکان ها و در همه زمانها احساس می شده است. بتدریج با پیشرفته شدن سطح زندگی و دستیابی به مصالح ساختمانی جدید طاقچه ها به کمدها، بوفه ها و کابینت ها

 • صنعت تخته خورده چوب

  صنعت تخته خورده چوب

  در واقع یک فرآوردهٔ کامپوزیتی است که محصول صنایع بازیافت چوب است به طوری که ضایعات بدست آمده در فرآیند بهره ‌برداری از چوب درختان برای مصارف مختلف را تبدیل به خرده چوب می کنند، سپس این خرده چوب ها را رطوبت گیری و به خوبی همگون می کنند و چسب می زنند و تحت پرس حرارتی قرار می دهند. ورق های به دست آمده

logo