ABOUT US
Rangin Cabin

درباره ما


صنايــع کابينت رنگین کابین  با تجربه قريب بـه سه  دهه با پـرسنل دائمي و مـجرب تحت نظارت  آقای سعید بروشک  از نقطه سفارش تا اوج تحويل با بهــره گيري از  دستگاه آلات اتوماتيک و نيمه اتوماتيک و بکارگيري بهترين مواد اولـيه جـهت توليد و ساخت سفارشات  فعالیت خود را انجام می دهد . 

 

گروه رنگین کابین با سال ها سابقه ی کار در زمینه ی طراحی، ساخت و اجرا ی انواع کابینت ام دی اف ، انواع دکور و ویترین  و انواع دیوار کوب و کمد دیواری با قیمت استثنائی و در کمترین زمان ممکن آمادگی پذیرش تمامی پروژه های کوچک و بزرگ در استان اصفهان و شهرستان های اطراف را دارا می باشد.

همچنین این گروه مفتخر است با بهره‌گیری از مدیران و کارکنان مجرب تاکنون صدها پروژه طراحی در زمینه‌های دکوراسیون‌داخلی  و بازسازی واحدهای فرسوده و طراحی اجرای غرفه‌های‌نمایشگاهی را با هدف جلب رضایت مشتری پیش برده است .

آنچه در این وب‌سایت مشاهده می‌نمایید تنها بخشی از کارهای انجام شده توسط این گروه می باشد که به شما عزیزان ارائه گردیده است .گروه رنگین کابین  همین‌جا آمادگی خود را برای فراهم ساختن زمینه بازدید از پروژه‌ها و سنجش میزان رضایت مشتریان را اعلام می‌دارد . این گروه مفتخر خواهد بود بتواند در زمینه‌های مشابه ،محل کار و زندگی شما را همسو با سلیقه و نیازتان متحول سازد .

 

 

logo